Reference

Fotografie místo slibů

Naši klienti si cení našeho poctivého přístupu. Výroby a instalace probíhají na poprvé, protože jsme precizní v přípravě, zaměření a materiálech. Dodržujeme časové harmonogramy i rozpočty. Mrkněte se na výběr z našich klientů. Raný i pozdní. 

Sportisimo

Zajištění instalace polepů, bannerů, 3D nápisů, lightboxů i instalací výloh. Instalační práce zajišťujeme na Slovensku, Polsku, Maďarsku a Rumunsku. 

S Design Wave jsem spolupracovala téměř 3 roky. Koordinovala jsem instalační práce interiérů prodejen klienta Sportisimo v Rumunsku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Vždy jsem se mohla spolehnout na perfektně odvedenou práci, která byla o to komplikovanější, že probíhala v cizích zemích stovky kilometrů daleko. Martin a jeho tým si poradil se všemi nastalými komplikacemi a uměl je rychle řešit. Vždy splnil vše na čem jsme se domluvili a často pracoval i nad rámec jeho povinností.
Eva Košařová, Media Investments
Spolupráci s Design Wave mohu jedině doporučit. Jednoduše: profesionalita, vstřícnost, spolehlivost, kvalitně odvedená práce. Přesně to v marketingu potřebujeme.
Jana Zajíčková, Sportisimo

AC Sparta Praha

Kompletní branding nového tréninkového centra na Strahově (wallwrap, značení dveří, navigace, vlajky, polep vjezdové brány, 9 metrů vysoký polep loga na sklo, vlajky) + na stadionu Letná 3D logo ve skyboxu majitele a výměna bannerů před zápasy Evropské ligy.


Media Investments

Realizovali jsme nespočet instalací pro značky jako je Nike, Puma, Reebok, A3 Sport, Columbia, Dr. Max, Converse či TOP 09.


Goldime

Měsíční kampaně v prodejnách Corial. Světelné i nesvětelné grafiky ve výlohách, prosvětlená plátna, polepy, přímý tisk na deskové materiály, ale například i tisky stovek tisíc brožur a letáků.


D. Hair Clinic

Pro vlasové studio v srdci Riegrových sadů jsme vyvinuli jednotný industriální interiér složený ze závěsných zrcadel, stojanů, policového systému a recepce.  Navrhli jsme závěsná světla a pomohli s jejich instalací do prostoru. 


Zajišťujeme návrh, výrobu a instalaci napříč materiály i formáty. Zajistíme vám světelnou reklamu i výrobu stojanů na míru.